Moderovanie

Ponúkame Vám služby skúsených a mediálne známych moderátorov pre Váš firemný event, konferenciu, workshop, seminár alebo na iné slávnostné a spoločenské podujatia. Vyberte si z našej ponuky a ozvite sa nám čo najskôr, aby ste si mohli moderátora záväzne zarezervovať.

M. Trubač - moderovanie2 Marek Trubač

Najdlhšie pôsobiaci hovorca prezidenta republiky u nás má s moderovaním dlhoročné skúsenosti. Začínal už v roku 1992 ako moderátor vo vysokoškolskom rozhlase (IRŠ), neskôr pôsobil ako rozhlasový moderátor v Rádiu Nitra, Rádiu Local FM, Rádiu Forte a Rádiu Expres. Po piatich rokoch vymenil rozhlasový éter za televíznu obrazovku vo VTV a TV LUNA, kde moderoval hlavné správy. V roku 2001 bol jedným z prvých moderátorov a reportérov prvej spravodajskej televízie TA3. Jeho ďalšia profesijná dráha ho na desať rokov zaviedla do Prezidentského paláca, kde pôsobil ako hovorca hlavy štátu.

Moderátorská prax: Politika, protokolárne ceremónie a slávnostné podujatia na najvyššej úrovni, odborné konferencie, charitatívne podujatia a plesy.

Ľ. Straka - moderovanie2 Ľubo Straka

Prvé kontakty s televíznou prácou nadobudol vo verejnoprávnej televízii. Neskôr moderoval hlavné správy v TV LUNA, odkiaľ sa presunul do novovzniknutej televízie TA3. V spravodajskej televízii pôsobil dlhé roky ako moderátor. Dnes ho na jej obrazovke vidíte ako moderátora a tvorcu populárnej relácie Svet technológií ale aj ďalších programov.

Moderátorská prax: Informačné technológie, odborné konferencie, spoločenské podujatia a plesy.

 

Comments are closed.