Galéria

Galéria skúseností v oblasti komunikácie, protokolu & etikety
Obrazový prierez 24-timi rokmi praxe. Až po dnešok.

Médiá
Od prvej polovice 90-tych rokov až do roku 2004 Marek Trubač pôsobil vo viacerých elektronických lokálnych i celoplošných slovenských médiách. K mikrofónu sa prvý raz dostal počas vysokoškolského štúdia v roku 1993 v CRŠ Mladosť (Internátne rozhlasové štúdio) v Nitre. Odvtedy sa za vyše desať rokov prepracoval k profesionálnej moderátorskej a reportérskej dráhe v spravodajskej televízii.
  Hovorca prezidenta
V roku 2004 si novozvolená hlava štátu Ivan Gašparovič vybral za svojho hovorcu Mareka Trubača. V pozícii komunikátora Prezidentského paláca pôsobil celú dekádu, čo je najdlhšie v histórii tejto pozície u nás. Za tieto roky s prezidentom absolvoval stovky pracovných stretnutí a výjazdov po Slovensku a navštívil aj vyše 50 štátov sveta na oficiálnych a pracovných cestách. Spolupodieľal sa na príprave vrcholných schôdzok hláv štátov doma i v zahraničí.

 

PREZIDENT consulting
Svoje profesionálne skúsenosti sa rozhodol zužitkovať v podnikaní. V roku 2014 Marek Trubač založil spoločnosť PREZIDENT consulting s.r.o., ktorá poskytuje  komplexné služby v oblasti komunikácie, protokolu & etikety. Spoločnosť sa sústreďuje na poradenstvo, konzultácie, vzdelávacie kurzy a tréningy, ale aj protokolárne služby, event manažment a publikačnú činnosť.

Comments are closed.