O nás

 O nás Marek TRUBAČ

odborník na komunikáciu, protokol & etiketu

Vám ponúka svoje vyše 20-ročné skúsenosti v oblasti komunikácie, médií a PR. Celých desať rokov pôsobil ako hovorca prezidenta Slovenskej republiky, kde po predchádzajúcej dekáde pôsobenia v mediálnej oblasti (TV a rozhlasový moderátor a reportér), získal aj odborné a praktické znalosti z oblasti diplomatického protokolu a spoločenskej etikety.

Po boku prezidenta republiky ako člen jeho oficiálnej delegácie navštívil viac ako 50 štátov sveta, osobne sa stretol so všetkými významnými štátnikmi sveta, absolvoval aj oficiálnu audienciu u Svätého otca Benedikta XVI. a mal možnosť stretnúť sa aj monarchami na kráľovských dvoroch v Španielsku, Holandsku, Malajzii a Dánsku.

V roku 2008 sa podieľal na príprave a organizácii historicky prvej návštevy britskej kráľovnej Alžbety II. na Slovensku. Ako člen najužšieho tímu organizoval summit 20 hláv štátov Európy  v Bratislave v roku 2013 i vrcholné schôdzky prezidentov Vyšehradskej štvorky na Slovensku. Osobitne významnou skúsenosťou bola spoluúčasť na  realizácii mediálne najväčšej politickej udalosti u nás – summitu Bush – Putin 2005.

Práve vďaka práci v najvyššej štátnej inštitúcii Vám dnes dokáže ponúknuť odborné poradenstvo a služby na najvyššej úrovni využijúc i bohaté kontakty s odborníkmi pôsobiacej v tejto špecifickej oblasti.

Ako bývalý televízny a rozhlasový moderátor (VTV, TV Luna, Rádio Expres, TA3) využíva svoje komunikačné schopnosti aj v oblasti moderovania spoločenských a kultúrnych podujatí, ako aj odborných konferencií. Každoročne uvádzal slávnostné udeľovanie štátnych vyznamenaní prezidentom republiky, v roku 2013 moderoval galaprogram pri príležitosti 20. výročia vzniku Slovenskej republiky v Koncertnej sále Slovenskej filharmónie.

Venuje sa poradenstvu, konzultáciám, odborným prednáškam a školeniam v oblasti komunikácie, vystupovania na verejnosti, protokolu & etikety.

Comments are closed.