Lektori

rozbora du

Dušan Rozbora prezident Medzinárodného klubu SR, veľvyslanec, odborník na diplomatický protokol a etiketu

Dlhoročný diplomat pôsobiaci ako štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí SR, neskôr ako riaditeľ Odboru protokolu Kancelárie prezidenta SR. Niekoľkonásobný veľvyslanec na postoch v Mongolsku, na Cypre, v Nórskom kráľovstve a na Islande. Diplomatické skúsenosti získal aj vo Fínsku a v Moskve. V súčasnosti je prezidentom Medzinárodného klubu SR, vysokoškolským pedagógom v oblasti diplomatického protokolu, etikety a dejín diplomacie, čestným prezidentom Spoločnosti slovensko-nórskeho priateľstva.

Ľ. Straka - moderovanie2

Ľubomír Straka televízny moderátor, redaktor a producent, odborník na média, komunikáciu a televíznu videoprodukciu

V médiách pôsobí od roku 1997 (STV, TV Luna, TA3). Je autorom najobľúbenejšej relácie televízie TA3 – Svet technológií (podľa prieskumu Gfk z roku 2011), ktorú produkuje a zároveň aj moderuje. Autorsky sa podieľal na už viac ako 1000 televíznych reláciách, ktoré aj sám moderoval. Dlhodobo sa venoval ekonomickej žurnalistike (Financie a ekonomika, relácia Reality). Známy je aj jeho projekt televíznej relácie Manažment, ktorou spolu s odborníkmi otváral témy pre úspešné riadenie firmy.

Pravidelne moderuje odborné konferencie a diskusie v oblasti ekonomickej a najmä IT. V rámci mediálnych tréningov školí manažmenty korporácií (Makro – Metro, PriceWaterHouseCoopers, Holcim, GlaxoSmithKlein, Agentúra RRA, GE Money, Knauf Insulation, Ahold, Unilever, AXA poisťovňa. Od roku 2004 vedie agentúru Crystal Vision, ktorá inovatívnym spôsobom, cez multimédiá, pomáha korporáciám komunikovať.

Rado Bátora2

Radoslav Bátora Front Office Manager Hotel MERCURE**** Bratislava centrum, odborník na hotelierstvo a riadenie kvality

Viac ako desaťročie hotelierstvu oddaný mladý profesionál. Svoje prvé skúsenosti nadobudol pri novootváraní hotelu Radisson SAS Carlton v roku 2001. O dva roky neskôr, keď na slovenský trh vstúpila najväčšia Európska hotelová sieť ACCOR, pomáhal pri otváraní ich prvého hotela Ibis Bratislava centrum ako zamestnanec Accor Pannonia Slovakia s.r.o. Svoje skúsenosti na poli kvality a profesionálneho sevisu s ACCORom prehlboval aj v Anglicku, kde pôsobil štyri roky ako Front Office supervisor, In house trainer a Meeting and events executive. Od roku 2010 pôsobí opäť na Slovensku. Pre úspešnú hotelovú sieť ACCOR v Bratislave pomáhal otvárať ich druhý hotel Mercure Bratislava Centrum, kde sa stará aj o dodržiavanie štandardov kvality a rozvíjanie lojalitného programu Le club Accorhotels.

Z. Cisárová

Zuzana Cisárová

odborníčka na diplomatický protokol & etiketu

Profesionálna protokolistka s pôsobiaca v oblasti štátneho protokolu vyše 15 rokov. V Kancelárii prezidenta SR pôsobí už pri tretej hlave štátu. Za toto obdobie sa spolupodieľala na príprave medzinárodných podujatí na najvyššej úrovni (Summit Bush – Putin 2005, návšteva britskej kráľovnej Alžbety II. v SR v roku 2008, Summit prezidentov V4 2008 a 2012 a Slovakia Summit 2013 za účasti 20 hláv štátov Európy). Je vyštudovaná právnička a okrem pôsobenia v Prezidentskom paláci sa venuje vzdelávaniu a štúdiu v oblasti cudzích jazykov a medzinárodného práva.

Comments are closed.