PROTOKOLÁRNE SLUŽBY

JSP_4515_velke 

Protokolárne služby, konzultácie a protokolárna korešpondencia, ktoré Vám ponúkame sú garanciou dobre zvládnutého podujatia, akcie či eventu. Naše vyše 12 – ročné skúsenosti v oblasti PROTOKOLU & ETIKETY na najvyššej úrovni sú zárukou, že Vaša požiadavka bude vyriešená k Vašej najvyššej spokojnosti.

Listy a komunikácia na protokolárnej úrovni
Chcete napísať list, pozvánku na akciu alebo pozdrav prezidentovi, premiérovi, členom vlády, či iným významným štátnym funkcionárom alebo predstaviteľom nadnárodných firiem a korporácií? Netrápte sa a prenechajte to profesionálom s dlhoročnými skúsenosťami. Ak bude treba Vašu korešpondenciu aj preložíme do Vami vybraného jazyka.
Zle formálne napísaný dokument, nevhodné oslovenie, či neznalosť protokolárnych zvyklostí Vás už vopred môžu pripraviť o úspech. Aj preto sme tu pre Vás s našimi službami v protokolárnej oblasti. Kontaktujte nás spolu s navrhovaným obsahom korešpondencie e-mailom a my sa už o všetko postaráme.

Protokol si mnohí predstavujú ako niečo nudné a prísne zošnurované. Áno, ide o súbor pravidiel a postupov vychádzajúcich zo zaužívaných zvyklostí a tradícií spravidla pochádzajúcich z kráľovského dvora. Súčasný moderný protokol sa však v mnohom líši od archaických postupov minulosti. Prispôsobuje svoje pravidlá požiadavkám doby a spoločnosti. Reflektuje na dnešný vývoj a spoločenské potreby. Pri troche snahy sa Vám môže dostať “pod kožu” a z kombinácie pozostatkov starobylých móresov a dnešného videnia spoločnosti sa aj vďaka Vašim osobnostným prednostiam a prirodzenej ľudskosti môže stať nástroj atraktívnej ušľachtilosti a vznešenosti.

Comments are closed.